Blog Music de V-i-z-i ViZi_OFFiciAL@HoTmaiL.CoM

lady-prishtina, Post le mardi 09 fvrier 2010 14:10

salut shum nice po knoijshe. bonne continution


bg-kosovar, Post le lundi 08 fvrier 2010 05:55

Shumm qarT bre Vllah veqq vazhdooo


rosa-hajarita110, Post le mardi 26 janvier 2010 11:17

waw tres sucre


valent-boy, Post le jeudi 14 janvier 2010 12:35

FLM shuumee :D


valent-boy, Post le mercredi 13 janvier 2010 15:12

heyy vizi
a munesh me qit kangen tane te re " Falma " ne skyblog
se spo muna me more ne myspace
stp stp
reponds sur mon skyy si tu peux :D
Mercii :)


LIIRIDONA, Post le dimanche 03 janvier 2010 08:06

KALLE KREJT VALLA SHUM SHUM KANGA E MIR
TUNG TUNG KLM


01-futur-model, Post le vendredi 01 janvier 2010 23:53

hello, I dashur kngt tuaja, ato kan edhe klasa, sht qesharak sepse kam vn t gjith atyre n telefonin tim, kam dgjuar her Disain nj dit kam prkthyer edhe! Anyway ... Un nuk jam excelling n gjuhn shqipe, por n t vrtet un them Ju admiroj

kiss..

PS.. sht : LOVE-SEX-MONEY.SKYROCK.COM


., Post le samedi 26 dcembre 2009 15:58

T Gjitha Bukuroshet Shqiptare N Kte Faqe :

http://www.facebook.com/pages/Beautes-Albanaises/208757949916?ref=ts

Ju Lutem Bhuni Fans :D

Ps : Ti Tregojm Bots Se Bukuroshet Tona As Ni Shtet Nuk I Ka ; )

Faleminderit Pr Prkrahje Ju Pershendes Nga Zemra Dhe Ju Uroj Gjdo T Mir n Vitin 2010


tashe, Post le dimanche 20 dcembre 2009 16:36

shum mir kendon valla bravo tkoft hallall shiptar ma tung pershendetje vazhdo kshtu vizi


e-na-mo-ra-me, Post le mercredi 16 dcembre 2009 13:24

Te Duuuaaa !!
:D =P


RSS